Урок - гра. Казкова подорож
Мета:Активізувати вживання в мовленні вивчених лексичних
одиниць;закріпити зорове сприйняття транскрипційних знаків;формувати навички
читання та діалогічного мовлення на рівні висловлювання;розвивати інтерес до
предмету,самостійне мислення,виховувати зацікавленість у розширенні знань,досягнення успіху кожного
учасника творчого процесу та його реалізації.
Тип уроку: урок узагальнення і повторення
Обладнання:картки
з транскрипційними знаками;буквами алфавіту і цифрами,набір
предметів,ілюстративний матеріал;таблиці;аудіо запис
пісень,лялька,іграшки,відео презентація.
Хід уроку
Організаційний момент
Дорогі діти! Сьогодні ми з вами вирушаємо у казкову подорож англійською
мовою. Протягом цієї подорожі ви можете показати свої знання і старанність у
вивчені англійської мови. Давайте привітаємо один одного.
Good morning children! I am glad to see you!
Good morning teacher! I am glad to see you too!
Актуалізація опорних знань
Перш ніж розпочати нашу подорож,ми повинні перевірити
готовність нашого екіпажу.
1.Повторюємо усі звуки, які ми вивчили(робота з картками
та таблицею)
2.находимо відповідник звука буквосполученню.(картки)
Отож екіпаж готовий.
І. Оголошення теми і мети уроку.
Тема нашого уроку: «Казкова подорож»
ІІ.
Мотивація навчальної діяльності.
1. Перегляд презентації «Подорож до казкової країни
Англійська мова»
2.
Бесіда.
− Як ви уявляли собі казкову країну Англійської
мови?
− Що цікаве ви там побачили і чого навчилися??
− Як на вашу думку, чи потрібна нам така подорож
у казкову країну?
Відповідь дітей (Так)
IІІ.
Формування нових знань, умінь та навичок.
1. Розповідь про казкову
подорож
Слово учителя. Сьогодні ми з вами вирушимо в
подорож до казкової країни Англійської мови у нас буде багато цікавих зустрічей
і випробувань. Отож готові? Тоді вирушаймо!
Формуємо екіпаж. Скільки може витримати наш
корабель людей?Давайте порахуємо.
1.Хором повторюємо числівники від 1 до 20,десятки;
2.Називаємо число на картці (робота з картками)
3.Рахуємо парти,вазони,книги і т.д.
Вчитель
Щоб вирушити у подорож треба знати яка буде погода!
Children, look out off the window! What is the
weather like today Look at the words on the blackboard rain, sun, wind, clouds,
snow etc.
Гра/ Game
Listen to the statement and clap your hands if
true.
1 It often snows in August.
2 It is hot in July.
3We can skate in summer.
4It snows in winter.
5 It often cold in summer.
6 We can swim in winter.
Вчитель
А зараз наша команда пройде у
лікаря медичний огляд.
Фізкульт хвилинка ( дитина чи вчитель проводить )
Виконують команди і співають пісеньку «Head?shoulders,knees and toes”
Тепер необхідно пройти митний контроль
Чи пропустять нас митники, приготуйте свої речі.
Гра/ Game
Have you got a pen in your bag?
Yes, I have
Have you got….
What have you got?(робота індивідуальна і в парах)
Нарешті митниця дала « добро». Вирушаємо у
подорож. Підняти якір! Наше плавання через моря Чорне,Жовте,Червоне…
1.Повторюємо кольори. Назвати предмет та колір
предмета на малюнку.
2.Відгадай колір Is it blue?(red,blask)
Вчитель. У нас на кораблі присутній журналіст.
Він хоче поставити вам запитання.
What is your name?
Where do you live?
How old are you? Etc.
Вчитель. На морі буря. Корабель хитає. Все переплуталось. Щоб продовжити
плавання треба повторити алфавіт.
(На дошці плакат з алфавітом і включаємо у комп
ютері диск з піснею про алфавіт)
На дошці зображений алфавіт із пропущеними
літерами. Діти по черзі записують літери.
Написати правильно слово. Слова зображені на
дошці із пропущеними літерами.
Вчитель. Щойно прийшла телеграма з острова. Лікар Айболіт просить нас
допомогти захворіли звірі.
1.Діти називають англійською звірів що зображені на малюнках.
2.Діти виконують усно вправу схрещування(тварини
та їх корма)
3.Діти розповідають які тварини їм подобаються I
like a fox….
Вчитель. Увага!Увага! За бортом людина! Надати допомогу!
Рятують ляльку і називають частини тіла.
Вчитель. Дісталися ми з вами до протоки Радості . Давайте відпочинемо. Діти декламують напам ять вірші
які вивчили на уроках англійської мови.
Вчитель У затоці загадка треба розгадати.
(Вчитель загадує загадки діти відгадують з опорою
на малюнки.)
Вчитель. Прошу допомогти! Загубився компас. Щоб дізнатися де він, треба
розгадати кросворд.(На
дошці зображений кросворд діти розгадують)
Підведення підсумків уроку.
Вчитель. Ми дісталися з вами до
казкової країни. Ось і закінчилася наша подорож до країни. Давайте всім
подякуємо і хочу подарувати вам на згадку подарунок (на форматі А4 фото
корабля).З побажаннями ,щоб ви успішно плавали по Країні під назвою Англійська
мова і будучи дорослими усі ваші мрії здійснилися і ви будучи дорослими
відвідали багато цікавих країн. Дякую
всім за увагу.
Домашнє завдання. Повторити вивчені слова та
фрази. Намалювати малюнок казкової країни.
Урок
Тема:Пори року і погода.
Мета:Ознайомити з лексикою теми. Познайомити з особливостями погоди у Великобританії,навчити
робити порівняння між погодними умовами України та Великобританії. Навчити
усного діалогічного мовлення за темою. Формувати уміння навичок читання тексту
з пошуком детальної інформації у ньому.
Обладнання:Тематичні малюнки, Різнокольорові олівці,фломастери,папір ножиці, картки.
Відео презентація погодних умов України та
Великобританії, робота з комп ютером.
Хід уроку
Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
Good morning children! I am glad to see you!
Good morning teacher!
How are you?
Fine thank
you!
Повідомлення теми
та мети уроку.
Т:Тема нашого уроку «Пори року та погода» Отже, ми з вами
навчимося описувати пори року та погоду.
Уведення в
іншомовну атмосферу
What is the weather like
today? It is cold and windy.
Озвучити звуки голосні та приголосні,озвучити
буквосполучення.
Прочитати віршик з дошки
I can
read
I can write
I can speak English, too.
I love learning English
And what about you?
Хід уроку
1.Ознайомлення з лексикою теми (робота з картками)
Now look at the pictures. Point to the sky – небо , Point to the sun- сонце ,Wind –вітер etc.
На дошці написані речення учні хором читають за вчителем,а потім один за
одним.
The sun is shining. The sky is blue. The weather is fine. The morning is raining. The winter is white. The snow is soft.
2.Робота з картками (учні схрещують малюнки з
реченнями та розфарбовують їх )
It is windy, It is sunny, It is snowing, It is raining, It is cold ,It is ice etc.
3.Робота з таблицею ,що зображена на дошці.
Draw a happy face if you like the weather, if
you do not like it, draw a sad face and neutral one
if it dose not matter to you.
I like sunny weather
|
|||
I like rainy weather
|
|||
I like snowy weather
|
|||
I like windy
weather
|
Explain, why do
you like this weather. I like sunny weather .Because it is hot.
4.Перегляд презентації
про погоду і пори року в Україні та
Великобританії.
Діалогічне мовлення
Do you like weather in Ukraine?
Yes I do.
Why do you like such weather?
Because it is ….
Do you like weather in Great Britain?
No, I do not.
5.Робота з
текстом. Read the text and put in words instead of pictures.
Hello! My name is Ann. It is my day off today. It was very
in the morning. And my friends and I went to play in the yard
But soon many dark
Home guickly. The weather changed
and
appeared in the sky.
6.На комп ютері зображені речення
( діти читають і ставлять плюс якщо речення правдиве з тексту,
і мінус якщо ні)
Домашнє завдання.(Диференційний підхід)
Вивчити слова та
фрази. (4б)Намалювати малюнок до вивченої теми(2б) Погода і пори року. Написати листа про твою
улюблену погоду(6б)
Підведення підсумків уроку.
Діти що ми з вами
вивчили на уроці? Які слова та фрази ви запам ятали?
Тепер ви
знаєте більше про погоду та пори року.
Дякую за увагу. До побачення!Good bay!
Урок
Тема:Пори року і погода. Весна.
Мета:Ознайомити з лексикою теми і активізувати її в мовленні. Навчити
діалогічного і монологічного мовлення за темою
Обладнання:Тематичні малюнки, картки
Хід уроку
Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
Good morning children! I am glad to see
you!
Good morning teacher!
How are you?
Fine thank
you
Повідомлення теми
та мети уроку.
Т:Тема нашого уроку «Пори року та погода» Отже, ми з вами
навчимося описувати пори року та погоду.
Уведення в
іншомовну атмосферу
What is the weather like
today? It is cool. It is…
Озвучити звуки голосні та приголосні,озвучити
буквосполучення.
Прочитати віршик з дошки
30 days has September, April, June and November.
All rest month
have 31.
Excepting February alone
Which has
28 days clear
And 29 in each leap year
1.Ознайомлення з лексикою теми на дошці написані нові слова даної теми(робота з
картками)
Now look at the pictures.( діти описують картину
за зразком, що зображена на дошці і використовують слова, що подані на дошці та
попередньо вивчені.)
2.Діти розгадують кросворд на дошці.
w
|
||||||||||||||||||
I
|
||||||||||||||||||
N
|
||||||||||||||||||
T
|
||||||||||||||||||
E
|
||||||||||||||||||
R
|
||||||||||||||||||
Подання тексту для читання.
1.Етап підготовки до читання.
Перевірка лексики.
2.Етап читання. Text read and translate.
Spring
My
favourite season is spring. Spring is the season of hope and happy .
When it comes flowers begin to grow. The days are
sunny and longer. The weather is warm. The trees are getting
green. Children play football. They have holidays. Children like season very much.
3.Етап перевірки розуміння змісту тексту.
What
is season in the text?
What
is the weather like?
What
are children do?
4.Проектна
робота
Учні описують улюблену пору
року,представляючи її у власних костюмах.
Домашнє завдання.(Диференційний
підхід)
1.Вивчити слова(4б)
2.Вірш напам ять.(4б)
3.Скласти кросворд використовуючи
вивчену лексику. (4б)
Підведення підсумків уроку.
Діти що ми з вами
вивчили на уроці? Які слова та фрази ви запам ятали?
Тепер ви
знаєте більше про погоду та пори року.
Дякую за увагу. До побачення!Good bay!
Немає коментарів:
Дописати коментар